Registrace na akce a tábory Déčka - klienstký systém
Registraci dětí na tábory, víkendovky a další akce Déčka provedete na adrese https://nachod.iddm.cz/ Pokud budete mít jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na email alena.smutna@decko-nachod.cz nebo na tel.čísle 777 694 441.

Počet zobrazených článků: 1 (z celkem 1 nalezených)

O Déčku

Posláním SVČ Déčko Náchod je motivovat, podporovat a vést děti, mládež a dospělé k rozvoji osobnosti a klíčových kompetencí, zejména k smysluplnému využívání volného času a to širokou nabídkou aktivit v bezpečném prostředí, s profesionálním týmem v nových trendech.

Středisko volného času je podle §118 školského zákona školským zařízením pro zájmové vzdělávání. Zajišťuje výchovné, vzdělávací, zájmové a tematické rekreační akce. Dále potom osvětovou činnost pro žáky, studenty a pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby.

SVČ Déčko Náchod poskytuje zájmové vzdělávání, které se uskutečňuje formou pravidelných, příležitostných, spontánních, táborových a pobytových aktivit, osvětové i individuální práce. Jsme otevřené zařízení pro všechny a pro všechno ve všech oblastech lidské činnosti. Naše činnost je určena pro děti, žáky, studenty, pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby, a to bez ohledu na místo jejich trvalého pobytu nebo jiné podmínky.
Nabízíme aktivní využití volného času od mateřského a rodinného centra přes otevřený klub mládeže, až po akce pro dospělé či seniory.
Vedle klasických kroužků, akcí a táborů je zájem o spontánní aktivity, otevřený klub, vzdělávání, výukové programy pro školy navazující na průřezová témata školních vzdělávacích programů, adaptační programy v rámci prevence sociálně patologických jevů.

SVČ Déčko Náchod provozuje činnost zejména v budově v Zámecké ulici 243, v pronajatých tělocvičnách, v Náchodském komunitním centru a na turistické základně Vižňov u Meziměstí.| Autor: Josef Ruffer | Vydáno dne 30. 03. 2012 | 2 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Pozvánka
Nejbližší akce
Vyhledávání

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Borovice.cz

Naše projekty podporuje KHK DUHA Město Náchod MŠMT