Počet zobrazených článků: 1 (z celkem 1 nalezených)

O Déčku

Posláním SVČ Déčko Náchod je motivovat, podporovat a vést děti, mládež a dospělé k rozvoji osobnosti a klíčových kompetencí, zejména k smysluplnému využívání volného času a to širokou nabídkou aktivit v bezpečném prostředí, s profesionálním týmem v nových trendech.

Středisko volného času je podle §118 školského zákona školským zařízením pro zájmové vzdělávání. Zajišťuje výchovné, vzdělávací, zájmové a tematické rekreační akce. Dále potom osvětovou činnost pro žáky, studenty a pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby.

SVČ Déčko Náchod poskytuje zájmové vzdělávání, které se uskutečňuje formou pravidelných, příležitostných, spontánních, táborových a pobytových aktivit, osvětové i individuální práce. Jsme otevřené zařízení pro všechny a pro všechno ve všech oblastech lidské činnosti. Naše činnost je určena pro děti, žáky, studenty, pedagogické pracovníky, popřípadě další osoby, a to bez ohledu na místo jejich trvalého pobytu nebo jiné podmínky.
Nabízíme aktivní využití volného času od mateřského a rodinného centra přes otevřený klub mládeže, až po akce pro dospělé či seniory.
Vedle klasických kroužků, akcí a táborů je zájem o spontánní aktivity, otevřený klub, vzdělávání, výukové programy pro školy navazující na průřezová témata školních vzdělávacích programů, adaptační programy v rámci prevence sociálně patologických jevů.

SVČ Déčko Náchod provozuje činnost zejména v budově v Zámecké ulici 243, v pronajatých tělocvičnách, v Náchodském komunitním centru a na turistické základně Vižňov u Meziměstí.| Autor: Josef Ruffer | Vydáno dne 30. 03. 2012 | 2 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Vánoční trhy 12.12.2014
Formulář pro registraci stánku na Vánoční trhy naleznete zde
50 let Déčka
Nejbližší akce
Vyhledávání

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Borovice.cz

Naše projekty podporuje KHK DUHA Město Náchod MŠMT